Meble chłodnicze

Urządzenia chłodnicze to rozbudowana linia produktów naszej firmy. Bazujemy na urządzeniach takich marek jak Linde, Aichinger, Arneg, Carrier . Ze względu na dużą różnorodność w kolorystyce, modułach docieramy do szerokiej grupy odbiorców. W ofercie Apex znajdą Państwo lady mięsne, regały nabiałowe, szafy chłodnicze oraz bonety. Większość urządzeń dostosowanych jest do pracy pod agregat zewnętrzny, cechują się wysokim stopniem jakości a także gwarancją długoletniego bezawaryjnego funkcjonowania.

lady mięsne

urządzenia przystosowane do pracy z agregatem zewnętrznym stworzone z myślą do łączenia je w ciągi. W Naszej ofercie znajdują się lady z szybami giętymi lub prostymi wykonanymi ze szkła hartowanego unoszonymi na teleskopach, powierzchnia ekspozycyjna wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniając prawidłowe przechowywanie towaru. Dodatkowo przewidziana jest możliwość montażu półki odbojowej, pojemników na mięso, podstawki pod wagę oraz przegród.

Regały nabiałowe

dostosowane do pracy z agregatem zewnętrznym, dzięki modułom o różnych długościach istnieje możliwość swobodnego łączenia ich w praktyczne ciągi ekspozycyjne. Ilość półek na moduł dostosowana jest do wymagań klienta, każde urządzenie posiada zamontowaną roletę nocną chroniącą przed utratą schłodzonego powietrza ograniczając zużycie energii elektrycznej.Regały malowane są na dowolny kolor według europejskiej palety kolorów RAL w dowolnej konfiguracji.

Szafy chłodnicze

w Naszej ofercie to urządzenia przystosowane do pracy z agregatem zewnętrznym, otwierane przeszklone drzwi zabezpieczają przed utratą schłodzonego powietrza. W zależności od potrzeb klienta montowana jest dowolna liczba półek. Moduły o rożnych długościach można aranżować w dowolnej konfiguracji. Szafy malowane są na dowolny kolor według europejskiej palety kolorów RAL w dowolnej kompozycji.

Adres siedziby:
  • UL. KOŁŁĄTAJA 13A 32-800 BRZESKO​
Dział wyposażenia sklepów:
  • 14 686 19 90
  • handel@apex-brzesko.pl
Dział szaf garażowych, wyposażenia garaży:
  • 50 210 55 60
  • kontakt@maxstorage.pl

REGON: 120386096

NIP: 8691892837

KRS: 0000273742

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio