Regały sklepowe

Jednostronne oraz dwustronne, firmy Tegometall przeznaczone na ekspozycje artykułów spożywczych i przemysłowych ułatwiając optymalna ekspozycję. Charakteryzują się trwałością, wysoką jakością, stabilnością oraz prostą konstrukcją.

→ regał modułowy: 65cm, 100cm, 125cm, 133cm
→ wysokość regału dostosowana pod wymagania klienta
→ półki o głębokości: 37cm, 47cm, 57cm. Półki narożne, półki zewnętrzne
→ kolorystyka według europejskiej palety kolorów RAL
→ możliwość montażu pleców perforowanych
→ dodatkowe wyposażenie: listwy cenowe, ograniczniki szklane oraz metalowe, haczyki do pleców perforowanych

Regały piekarnicze

W naszej ofercie wykonane na bazie regału metalowego renomowanej firmy Tegometall oraz z zabudową z płyty, koszami lub szufladami z drewna bukowego zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny oraz estetyczny. Dbałość o szczegóły oraz bazowanie na najlepszych materiałach pozwala na efektowną ekspozycje. Podświetlane ledami plafony tematyczne oraz szuflady, zamontowane lustra a także indywidualna możliwość dobrania płyty meblowej według palety KRONO pozwala na zwiększenie walorów estetycznych. Naszym atutem jest elastyczność, oprócz rozwiązań systemowych jesteśmy w stanie zrealizować na życzenie klienta każdy projekt.

Regały warzywne

Regały warzywne oraz wyspy wykonane z myślą o efektownej ekspozycji towaru przyciągającej klienta. Dzięki akcesoriom wizualnym w postaci luster powiększających optycznie przestrzeń, plafonom tematycznym, specjalistycznemu oświetleniu regał nabiera swojego indywidualnemu charakteru. W Naszej ofercie dostępne mamy modele 1-półkowe, 2-półkowe oraz regały chłodnicze. Płyta meblowa dobierana jest według palety KRONO. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia skrzynek drewnianych.
Dzięki modułom o różnych długościach (100cm, 125cm) istnieje możliwość swobodnego łączenia ich w praktyczne ciągi ekspozycyjne dopasowane do przestrzeni sprzedażowej. Naszym atutem jest elastyczność, oprócz rozwiązań systemowych jesteśmy w stanie na życzenie klienta zrealizować każdy projekt.

Regały Monpolowe

Regały monopolowe wykonane na bazie regalu metalowego renomowanej firmy Tegometall z pólkami siatkowymi lub pełnymi, umieszczanymi na dowolnej wysokości, których ilości są dostosowane do wymagań klientów. Dodatkowo regał wzbogacony jest o wykończenie z płyty, podświetlane ledami plafony tematyczne, lustro oraz oświetlenie.
system Tegometall
→regał modułowy: 65cm, 100cm, 125cm, 133cm, moduł narożny
→wysokość regału 220cm
→kolorystyka regalu według europejskiej palety kolorów RAL

płyta meblowa według palety KRONO
→półki o głębokości: 37cm, 47cm, 57cm
Naszym atutem jest elastyczność, oprócz rozwiązań systemowych jesteśmy w stanie zrealizować projekty według Państwa aranżacji.

Adres siedziby:
  • UL. KOŁŁĄTAJA 13A 32-800 BRZESKO​
Dział wyposażenia sklepów:
  • 14 686 19 90
  • handel@apex-brzesko.pl
Dział szaf garażowych, wyposażenia garaży:
  • 502 105 560
  • kontakt@maxstorage.pl

REGON: 120386096

NIP: 8691892837

KRS: 0000273742

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio